Üye Ol

Sıra geldi Youwin’e üye olmaya. Firma bünyesinde bir hesap oluşturabilmek için ne gibi yollar izlemeniz gerektiğini sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım dostlarım.

Ama sizlere şunu söylemek istiyorum; Sizlere bu konu başlığı altında vereceğim bilgileri ve tavsiyeleri dikkate almanızı öneriyorum. Aksi takdirde daha üyelik aşamasında yapacağınız yanlışlıklar ve hatalar, sizlere ileride yapacağınız işlemlerde büyük sorunlar çıkarabilir.

Youwin Nasıl Üye Olunur ?

Youwin Uye OlŞimdi ilk olarak yapacağımız işlem, Youwin üye ol tuşuna basmak olacak. Bunu yaptıktan sonra da üyelik formu ekranlarınıza gelecek ve istenen bilgileri doldurmaya başlayacaksınız. Bu konuda herhangi bir zorluk yok.

Ama dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında ilk olanı, kesinlikle bilgilerinizi doğru vermenizdir. Üyelik bilgileriniz finansal işlemlerinizi yaparken kullanıcı doğrulamasının gerçekleştirilebilmesi için büyük bir öneme sahip. Herhangi bir yanlış bilgi vermeniz halinde, finansal işlemlerinizi yapabilmeniz çok fazla zorlaşıyor.

Çünkü burada vereceğiniz bilgiler ile, para yatırma ya da çekme işlemlerinizde vereceğiniz bilgilerin uyuşması gerekiyor. Eğer ki uyuşmazsa hesabınız bile kapatılabilir bunu aklınızdan çıkarmayın.

Şimdi derseniz de “Ben bir anda yanlış düşündüm farklı isim ve kişisel bilgi verdim. Bunları değiştirebiliyor muyum?” İsim soyisim, doğum tarihi, adres ayrıntıları gibi vereceğiniz en temel ve kişisel bilgilerinizi sonradan değiştirmek gibi bir lüksünüz yok.

Ancak bunu kasıtlı olarak değil de, bir hata sonucu yaptıysanız, bir mail ile birlikte firmanın güvenlik e-posta adresine ulaşmalısınız. Sonrasında sizden doğrulama amaçlı bazı belgeleri göndermeniz talep edilecek ve bu belgeleri de göndermeniz gerekecek. Ama yine de daha en başta bilgilerinizi doğru girmenizde, ileride uğraşmamanız için fayda var.

Üyelik formuna kişisel bilgilerinizi girdikten sonra da, hesap bilgilerinizi belirleyeceksiniz. Peki nedir onlar? Kullanıcı adı, şifreniz ve kullanacağınız para birimi. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmamak için, kendinize has bir şey belirleyebilirsiniz.

Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mesela bu sevdiğiniz bir süper kahraman, ya da genel olarak kullandığınız bir takma ad olabilir. Yani unutmamanız gereken bir şey olacağı için, bununla ilgili önlemleri de alın ve eğer gerekirse de kaydedin.

Kullanıcı adınızın önemi kadar şifreniz de büyük bir önem taşıyor. Eğer gerekirse şifrenizi de kaydedebilirsiniz bir yere.

Şifreyi belirlerken ne gibi unsurlara dikkat edebilirsiniz ya da nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Eğer mümkünse şifrenizde bir adet büyük harf ve birkaç adet de sayı bulundurun. Bu şifre güvenliğini arttırır ve çözümlenmesini maksimum derecede zorlaştırır.

Kendinize göre bu kurallar dahilinde bulabileceğiniz en iyi şifreyi bulmalısınız ve ayrıca şifreniz ile kullanıcı adınızı sadece siz bilmelisiniz.

Youwin üzerinde hesap paylaşımı yapmak kesinlikle yasak. Her kullanıcı sadece bir hesaba sahip olabilir ve ayrıca her hesabın da sadece bir kullanıcısı olabilir. Bu herhangi bir farklı sebepten değil, sadece kullanıcının güvenliği içindir.

Hesabınızı paylaştığınız arkadaşınızın, bakiyede binlerce TL biriktiğinde neler yapabileceğini nereden bilebilirsiniz? Hele ki tam anlamıyla güvenmiyorsanız.

Neyse konumuza dönecek olursak, üyelik formunu doldurduktan sonra “Onayla” butonuna basacak ve hesabınızı aktif edeceksiniz arkadaşlar. Sonrasında da artık hesabınız bahislere katılmak için hazır olacak.

Tabi onun öncesinde de hesap doğrulama işlem yapmanız gerekiyor ise, bunu kesinlikle yerine getirmeniz gerekiyor. Youwin’in “S.S.S“, yani sıkça sorulan sorular alanına girdiğiniz zaman burada bir hesap doğrulama seçeneği var.

Hesabınızı doğrulamak ve gerçek bir kullanıcı olduğunuzu kanıtlamak için de burada verilen 3 adet kuralı yerine getirmeniz şart dostlarım.