Youwin Para Çekme

Youwin bünyesinde elde ettiğiniz kazançlarınızı çekerek nakde dönüştürebilmeniz için kullanabileceğiniz birden fazla seçenek mevcut arkadaşlar.

Bu yöntemleri kullanarak en hızlı yoldan bakiyeniz de yer alan paralarınızı çekerek nakde dönüştürebilirsiniz. Tabi nasıl ve ne şekilde bu işlem süreçlerini tamamlayabileceğiniz konusunda da sizlere bilgiler vereceğim arkadaşlar ama önce sizlerle beraber Youwin para çekme yöntemlerine bir bakalım.

Kullanabileceğiniz yöntemler; Banka Havalesi ve Ecopayz şeklinde sıralanabilir.

Ama tabi ikisini böyle sadece isimleri ile birlikte yazarsak olmaz arkadaşlar. Para çekme işlemlerinde hangi metotların kullanıldığını öğrenmek kadar, açıklamaları da büyük bir önem arz ediyor. O zaman açıklamalar ile devam edelim;

Ecopayz ile Para Çekme

Youwin Para ÇekmeEcopayz seçeneğini kullanarak hesabınızdan para çekebileceğiniz belirtilmiştir.

İnternet üzerinde kullanılabilen ve kendi şirket platformunda oluşturulan bir e-cüzdan, yani internet hesabıdır. Basit bit banka hesabı gibi düşünebilirsiniz ancak internet üzerinde. Ayrıca Ecopayz’i, Youwin hesabınıza bakiye yatırırken de kullanabiliyorsunuz.

Peki çekim işlemleri nasıl olacak? Var olan bir Ecopayz hesabınıza çekim yapabilmek için, yatırım işleminizi de onunla yapmış olmanız gerekiyor. Ardından da “Para Çekme” bölümüne geldiğinizde çekim talebi verebileceksiniz.

Vereceğiniz Ecopayz hesabınızın numarasını ve ayrıca çekeceğiniz miktarı da girdiğinizde, çekim talebiniz işleme alınacaktır. Ortalama işlem süresi firma tarafından 2-3 saat olarak belirlenmiştir. Sizlerden herhangi bir işlem ücreti talep edilmez ve çekebileceğiniz minimum para limiti 200 TL’dir.

Peki şimdi de gelelim Ecopayz hesabınıza aktarılan paranızı nasıl çekeceğinize. Aslında belki de bunun için birden fazla yol vardır ama ben sizlere her zaman rahat edeceğiniz bir yol önermek istiyorum. O da Ecopayz şirketinden talep edeceğiniz bir Ecocard.

Ecocard ile Ecopayz hesabınız birbirine entegre edilmiş olacak ve Türkiye üzerinde herhangi bir bankamatiğe bu kartı takarak hesabınıza ulaşabileceksiniz. Böylece çekim işlemlerinizi en kolay yoldan halletmiş olacaksınız.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Banka hesabınızı kullanarak bakiye çekmek, kullanıcıların %90’ının tercih ettiği bir yol. Çünkü herkesin aşina olduğu bir seçenek ve hem de haliyle güvenli. Ama şimdi diyeceksiniz Ecopayz güvenli değil mi?

Neyse konumuza dönelim. Banka havalesi ile talep edeceğiniz çekim işlemlerinde herhangi bir masraf ya da işlem ücreti yoktur. Sizler sadece para çekmeyi istediğiniz banka hesabınızı verecek ve hesabınızdan çekmek istediğiniz miktarı gireceksiniz. Bu kadar basit.

Asıl dikkat etmeniz gereken konu ise, hesap numaranızı girerken hatalı bir tuşlama yapmamanızdır. Eğer yanlış bir hesap numarası verirseniz ve para başka bir hesaba giderse, bundan firma değil siz sorumlusunuz. Çünkü haliyle hesap numaranızı verirken tekrar tekrar kontrol etmeniz gerekiyor.

Şimdi de gelelim limitlere. Banka havalesi ile de paranızı çekeceğiniz zaman en az 200 TL çekim yapmanız gerekiyor arkadaşlar. Daha aşağısı ne yazık ki işlem süreci dahiline girmiyor.

Bu kurallara uyduğunuz zaman sorunsuz bir şekilde banka hesabınıza paranızı çekebilirsiniz. Ortalama işlem süresi bu seçenekte de 2-3 saattir.

ÖNEMLİ NOT: Her iki çekim işleminde de akşam saat 18:00’a kadar verilen talepler, aynı gün içerisinde sonuçlanır ve paranız sizlere gönderilir.

Ancak çekim talebini akşam 18:00’dan sonra verirseniz, bu talep ertesi gün işleme alınır. Bu kural aklınızda bulunsun arkadaşlar. Artık Youwin hesabınızdaki paranızı rahat ve bilgili bir şekilde çekebilirsiniz.