Youwin Para Yatırma

Birbirinden çeşitli ve kazançlı içerikleri ile birlikte Youwin kullanıcılarına her zaman üstün hizmet vermeye devam ediyor arkadaşlar. Oldukça kolay bir şekilde hesap oluşturabiliyor ve kolayca da oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Ama tabi ürünlerden yararlanmaya başlamadan önce hesabınıza para yatırmanız gerektiğini de unutmayın. Ben de sizlere Youwin para yatırma seçenekleri dahilinde sunulan tüm yöntemleri sıralamaya çalışacağım.

Aslında hepsini tek bir liste halinde sıralayabilirim ancak bunu maddeler halinde ve yanlarında açıklamaları ile birlikte sizlere sunmanın çok daha yararlı olacağına inanıyorum.

O zaman burada yan yana bakiye yatırma yöntemlerini bir sıralayalım ve ardından da hepsi ile ilgili tek tek sizlere bilgiler vereyim; Banka Havalesi, Epro, Ecopayz, Bitcoin, Astropay Kart.

Güvenilir Para Yatırma Yöntemleri

Youwin Para YatırmaBanka Havalesi: İstediğiniz herhangi bir banka hesabınız ile kolayca Youwin bakiyenize ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak firmanın banka hesap bilgilerinin sürekli olarak değişebileceğinden ötürü, öncesinde canlı yardım birimine bağlanarak güncel banka hesaplarını talep etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Banka havalesi ile ödeme yapacaksanız, minimum 100 TL yatırım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Paranız maksimum 15 dakika içerisinde hesabınıza geçecek ve herhangi bir işlem ücreti de alınmayacaktır.

Cepbank yöntemi ile de yatırmanız gereken minimum tutar 50 TL’dir. Havale işlemine göre süre iki katına çıkıyor ve Cepbank ödemeleriniz hesabınıza 30 dakika gibi bir sürede geçiyor. Ancak yine işlem ücreti veya komisyon talebi yoktur.

EPro: E-pro seçeneği, aslında basit bir kredi kartı ile bakiye yatırma yöntemidir. VİSA veya VİSA Electron kartlarınızı kullanarak ve 3D güvenlik şifreniz ile birlikte kolaylıkla ödeme yapabiliyorsunuz arkadaşlar.

E-pro seçeneği ile yapacağınız ödemelerde ise, minimum para yatırma limitiniz 20 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu sefer herhangi bir işlem süresi yok. Para hesabınıza daha o an geçecek ve evet arkadaşlar yine herhangi bir işlem ücreti talep edilmeyecek.

Ecopayz (Ecocard): Ecopayz yöntemi sanal bir cüzdan hesabıdır. Ecopayz hesabı oluşturduğunuzda öncelikle kredi kartınız veya banka havalesi yolu ile buraya para yatırmanız gerekecek. Ardından da Ecopayz hesabınıza aktarmış olduğunuz parayı, Youwin’e ödeme olarak gönderebilirsiniz. Meşakkatli gibi görünse de en güvenilir yollardan bir tanesi.

Ecopayz ile bakiye yatırmak istediğinizde, minimum yatırım limitiniz 50 TL’dir. Bir internet hesabından ödeme yapacağınız için sizden yine işlem ücreti alınmayacak ve aktarımı tamamladığınızda paranız hesabınıza o an geçecek. Yani işlem süresi de yok.

Bitcoin: Bitcoin ile ödeme yapacağınız zaman işlemler biraz karmaşık gelebiliyor. Öncelikle para yatırma sayfasında, Bitcoin başlığının altında yer alan linke giriş yaparak, bu hesaba bakiye yatırmanız gerekiyor. Sonrasında da canlı yardım ile irtibata geçip ödeme bildirimi yaptığınızda, paranızı hesabınıza işleteceklerdir.

Bitcoin her ne kadar karışık olsa da en çok tercih edilenlerden bir tanesi. En az 50 TL para yatırma limiti bulunmaktadır. İşlem süresi ortalama olarak 10 dakika gibi bir süreç almaktadır ve işlem ücreti de yoktur.

Astropay Kart: Astropay, bir sanal kart seçeneğidir. Youwin’in para yatırma bölümünde önermiş olduğu site üzerinden kolayca Astropay kart edinebilirsiniz. Sonrasında da Astropay kart numaranızı para yatırma bölümünde sizden istenen bilgiler kısmına yazarak ödemenizi tamamlarsınız.

Astropay ödemeleri hesabınıza o an geçer. Dolar para birimi üzerinden satıldığı için, minimum yatırım miktarı 10$’dır. Yani en küçük Astropay kart birimi. Ayrıca yine işlem ücreti talep edilmez.